Karrier - Nézze meg aktuális állásajánlatainknak

Biztonságtechnikai szerelő

(Kecskemét, Budapest, Nagykőrös, Cegléd)

Feladatok:
    • Gyengeáramú kivitelezési, bővítési és karbantartási munkák ellátása
    • Általános kiépítési, kábelezési, szerelési munkák elvégzése
    • Riasztórendszerek, kamerarendszerek kiépítése, karbantartása
Elvárások:
    • büntetlen előélet,
    • középfokú végzettség,
    • B kategóriás jogosítvány
    • jó műszaki érzék, gyengeáramú rendszerek ismerete
    • gyors helyzetfelismerés,
    • jó kommunikációs képesség.
Előnyt jelent:
    • Van tapasztalatod gyengeáramú rendszerek kivitelezésében
    • Érted és használni tudod a műszaki leírásokat, rajzokat
    • Rugalmas, gyors és precíz vagy, megoldóemberként tekintesz a feladataidra
    • Jól és hatékonyan kommunikálsz, ügyfélorientált szemléletű vagy
    • Fontos számodra a munkád magas minősége és a szakértelem
    • Szeretsz és tudsz csapatban, kiváló szakemberekkel dolgozni
Bérezés, juttatások:
    • Alkalmazotti jogviszonyban (MT szerinti főállású munkaszerződéssel)
    • munkaruha,
    • rugalmas munkarend,
    • fizetés bónusz lehetősége.

Jelentkezését a gyorgy.szolke@hfs.hu e-mail címre várjuk, érdeklődhet telefonon a +3670 316 8260 számon

Távfelügyeleti diszpécser - Nagykőrös

Feladatok:
    • 12/36-as munkarendű, hosszútávú szolgálat
    • telefonos kommunikáció
    • adminisztráció (excel, world),
    • távfelügyeleti informatikai-rendszer kezelése,
    • ügyfélkapcsolat tartás
Elvárások:
    • jó informatikai érzék,
    • Érvényes személy- és vagyonőr igazolvány,
    • idegen nyelv társalgás szintű ismerete (alap angol).

Jelentkezését a attila.deak@hfs.hu e-mail címre várjuk, érdeklődhet telefonon a +3620 942 7090 számon